اولترازد

اولترازد

اولترازد جدیدترین و به روز ترین  دستگاه لاغری در جهان میباشد .

چاقی و اضافه وزن یکی از بحران های قرن اخیر در زمینه سلامتی میباشد وهمین دو عامل باعث گرفتار شدن افراد به انواع بیماری ها میباشد.

گزارش ها نشان داده است میزان چاقی در افراد ایرانی خیلی بالاتر است و بیشتر به دلیل کم تحرکی ، مصرف غذاهای آماده ، فست فودها ، استرس،عوامل وراثتی و سبک زندگی نامناسب میباشد .

عمل اولترازد

البته لازم به ذکر  است که اگر شما هم از چاقی و اضافه وزن رنج می برید و به دنبال راهی برای خلاصی از شر چربی های انباشته شده در بدنتان می گردید، باید بگوییم خبر خوبی داریم .

پوست نیز از این جریان مستثنا نیست و داشتن پوست سالم و شاداب، دغدغه ی همه افراد به ویژه خانم ها می باشد. با بالا رفتن سن،اجزای بدن رو به تحلیل می رود که شلی پوست و  افتادگی نتیجه طبیعی آن می باشد.

همه ماعلاقه مند به داشتن شکمی صاف و زیبا هستیم، شاید به همین دلیل هر سال هزینه های هنگفتی صرف تحقیقات در زمینه یافتن روش های نوین برای از بین بردن چربی های اطراف شکم می شود. وسایلی همچون شکم بندهای لاغری هم به تنهایی هیچ تاثیری در تناسب اندام شما نخواهند داشت.

دستگاه های متعددی امروزه برای کم کردم وزن در بازار وجود دارد. اما یک سوال مهم این است که از بین انواع دستگاه های موجود، کدام روش برای لاغری موضعی مناسب است؟؟

هم اکنون بیش از ۲۰۰ مدل دستگاه مختلف برای کوچک کردن حجم شکم  وجود دارد.

جدیدترین دستگاه های لاغری جهان

امروزه جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه لاغری،تناسب اندام و پیکرتراشی جهان دستگاه اولترازد میباشد که در یک روز می تواند باعث فیتنس و تناسب اندام شود و همچنین می تواند در مدت یک ساعت شکمی صاف و شش تکه ایجاد نماید .

از مزیت های دیگر اولترازد  , ترخیص شخص بلافاصله پس از کار با اولترازد می باشد.

اولترازد نیازی به بیهوشی ندارد .

 

کار با اولترازد در مطب هم میتواند انجام شود  ،زیرا از ایمنی بالایی برخوردار است و به همین دلیل در مطب قابل انجام است.

 

در همه ی اعضای بدن مبتوان از دستگاه اولترازد استفاده کرد  از جمله در اعضای ظریف و حساسی مانند غبغب.

 

اولترازد باعث سوختگی نمی شود چون  از امواج طولی ایمن استفاده می کند و در نتیجه سوختگی غیر ممکن است.

 

مدت زمان اولترازد نیز به صورت متوسط هر ۱۰۰۰سی سی چربی در عرض ۱۰ دقیقه لیز می شود و ازبین خواهند برد .

 

سلول های چربی در هنگام تاثیر پذیری از دستگاه اولترازد از بین خواهد رفت.

 

پس از گذشت   دو سال اول بعد از جراحی،در صورتی که سلول چربی توسط اولترازد از بین برود، بدن نمی تواند آن را دوباره تولید کند .

 

در حال حاضر تنها دستگاهی که به علت  ایمنی بالا می تواند به صورت سطحی باعث لیز و آب شدن چربی ها شده ، و توانایی ایجاد آب کردن چربی های سطحی بین عضلات شکم را دارد تا ایجادظاهری شش تکه کند دستگاه اولترازد می باشد چون سایر دستگاه ها به دلیل ایمنی پایین و ایجاد عوارض و ناصافی نمی توانند به طور  سطحی عمل کنند .

اولترازد

اولترازد تنها دستگاهی هست که به دلیل توانمندی و همچنین ایمنی بالا می تواند باعث از بین رفتن  هم چربی های سطحی و هم چربی های عمقی شود .

 

دستگاه اولترازد به صورت کاملا مستقل از رژیم غذایی می تواند با ایجاد فشار منفی در سلولهای چربی و افزایش حجم ناگهانی در سلولهای جربی باعث مرگ سلولهای چربی گردد.

 

دستگاه اولترازد فقط بر روی سلول های چربی مؤثر است و تاثیری بر روی سایر بافت ها ی بدن ندارد و کاملا ایمن می باشد.

 

دلایل برتری اولترازد بر تکنولوژی های قدیمی ضربه ای لرزه ای یا اینفراسونیک چیست این است که اینفراسونیک ها، سیستم های قدیمی هستند که از ویبریشن برای از بین بردن بافت چربی استفاده می کنند و قادر به از بین بردن سلول چربی نمی باشد ( لذا نتایج قابل بازگشت است ) در حالیکه ultra – z از امواج ماورای صوت برای از بین بردن سلولهای چربی استفاده ی کند و نتایج بازگشت ناپذیر است .

مقایسه-لیپوماتیک-و-اولترازد

ضمنا حالت ضربه ای – لرزه ای با ویریشن در سیستمهای اینفراسونیک مانند مته های آسفالت شکن هستند و باعث آسیب به بیمار ، خستگی و درد در قسمت  دست و شانه می شود.

ضمن اینکه صدای زیاد پمپ های سیستمهای اینفراسونیک که مثل کمپرسورهای صنعتی کار می کند باعث سرو صدای زیادی در محل می شود که همراه با طولانی بودن عمل جراحی موجب خستگی روحی جراح خواهد شد در حالی که دستگاه ultra -z فوق العاده سریع ، ایمن و بی سرو صدا کار خود را انجام میدهد .

 

اینفراسونیک ها به دلیل ایمنی کمی که دارد  در مناطق ظریف مثل صورت و غیغب قابل استفاده نیستند در حالی که اولترازد بدلیل ایمنی بالا در مناطق صورت و بدن و حتی مناطق سطحی قابل استفاده می باشد .

 

مشکلات دیگری که  اینفرا سونیک ( سیستمهای توام با ویبریشن ) دارد مدت طولانی جراحی حتی طولانی تر از سیستمهای لیپوساکشن قدیمی می باشد در حالیکه اولترازد خیلی سریع و ایمن کار می کند .

 

ضمنا اولترازد به دلیل ایمنی بالا قادر به انجام لیپولیز سطحی و آب کردن چربی های سطح و از بین عضلات و ایجاد نمای شش تکه در شکم می باشد در حایکه اینفراسونیک ها به دلیل تکنولوژی و روشی  قدیمی و ایمنی پایین نمیتواند این کار را انجام دهد .

 

Ultrasound

نکته مهم دیگر اینست که اولترازد با استفاده از  امواج ماورای صوتی طولی ایمن برای از بین بردن سلول چربی استفاده می کند در حالیکه اینفراسونیک ها از صوت استفاده نمی کنند و از ضربه مثل دستگاههای لیپوساکشن قدیمی برای کندن چربی استفاده می کنند و همانطورکه میدانید ضربه منجر به آمبولی و مرگ بیمار میشود در حالیکه اولترازد امواج طولی ایمن را به کار میبرند.

اولترازد چگونه عمل می کند؟

اولترازد دارای تکنولوژی به روز ، نوین و پیشرفته اولترا سوند متمرکز میباشد و در مدت زمان بسیار کوتاهی با ایجاد فشار منفی در داخل سلول های چربی و ایجاد حباب های افزایش یابنده در داخل سلول های چربی و عدم تحمل افزایش حجم ایجاد شده در سلولهای چربی منجبر به نابودی و انفجار بی بازگشت چربی و سلول های چربی در یک جلسه می گردد و چربی های آزاد شده از سلول های نابود شده چربی به حالت مایع تبدیل میشوند .

 

ضمنا دستگاه اولترا زد با ساخت امواج HIFU یا همان امواج اولترا سوند با تمرکز و تراکم بالا باعث تحریک پر قدرت فیبروبلاستها در یک جلسه میشود  و در همان جلسه جراحی ، کلاژن سازی و لیفتینگ پر قدرت پوستی شروع میشود که نتیجه آن شروع لیفتینگ پوست همزمان با جراحی لاغری و کاهش سایز بیمار می باشد .

 

ضمنا اولترازد بر خلاف سیستمهای اولترا سوند قدیمی که توانایی تنظیم فرکانس و توان خروجی را نداشتند و از امواج عرضی استفاده می کردند توانایی تنظیم فرکانس بین ۲۶ تا ۵۰ کیلو هرتز را دارد و قدرت خروجی دستگاه از ۰ تا ۱۰۰ وات تنظیم میشود  .

 

 

http://kzbgk.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *