تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه  از روشهای بزرگ کردن سینه برای خانم ها می باشد . در روش تزریق چربی به سینه چربی گرفته شده از بدن فرد پس از پالایش به تنهایی یا ترکیبی با پلاکت غلیظ شده به سینه فرد تزریق می شود.

تزریق چربی به سینه

فردکه قصد دارد تزریق چربی به سینه داشته باشد باید چربی کافی در زیر پوست خود داشته باشد.  با روش تزریق چربی  به سینه بین نیم تا یک سایز سینه فرد بزرگتر می شود این عمل نیاز به  بیهوشی و اتاق عمل دارد.

تزریق چربی به سینه چیست

تزریق چربی به سینه در حقیقت روشی برای بزرگ کردن سینه‌ها می باشد وبیشترمناسب افرادی است که تمایل ندارند  زیر تیغ جراحی بروند. در روش بزرگ کردن سینه با تزریق چربی به سینه نیازی به عمل جراحی و استفاده از پروتزسینه نمی باشد.

در تزریق چربی  برای بزرگ کردن سینه از چربی های خود فرد استفاده می شود. در این روش برای خوش فرم شدن سینه ، چربی در زیر بافت سینه تزریق می‌شود.

روش تزریقی چربی برای بزرگ کردن سینه نیازی به انجام جراحی ندارد وشما با کمک این روش می توانید سایز سینه‌های خود را یک واحد افزایش دهید.

 

آمادگی لازم قبل از تزریق چربی به سینه

– برای این جراحی باید سلامت کامل جسمی داشته باشید.

-میزان حجم چربی کافی در بدن خود داشته باشید.

– در صورت مصرف سیگار یا الکل قبل از تزریق به مدت چند هفته آن را قطع کنید.

-در آخرانتظارات معقولی از تزریق چربی برای برجسته و بزرگ کردن سینه داشته باشید.


مزایای تزریق چربی به سینه

-یکی از بزرگ‌ترین مزایای تزریق چربی درسینه این است که برای بزرگ کردن سینه‌ها ازبافت طبیعی بدن خود فرد استفاده می شود به بیان ساده‌ترین و طبیعی‌ترین روش تزریق چربی سینه می باشد.

-علاوه براین این روش دیگر با خطراتی مانند تغییر شکل یا پاره شدن پروتزهمراه نیست.

-تزریق چربی در سینه باعث زیباتر و برجسته‌ترشدن سینه می‌شود با برداشتن چربی‌های موضعی در نواحی دیگر بدن شما فرم زیباتری به بدن خود می دهید .

-این روش راه‌حل مناسب  برای بیمارانی است که به علت ابتلا به سرطان به تازگی تخلیه سینه را انجام داده‌اند دراین موارد، تزریق چربی درسینه می‌تواند فضای بین بافت سینه، ظاهر کلی سینه‌ها را بهبود ببخشد.

– مهمترین مزیت این روش در این است که هیچ گونه زخم و اسکار قابل توجهی برروی  سینه‌ها با این روش باقی نمی ماند.

عوارض تزریق چربی به سینه

هر چند عوارض جانبی این روش نسبت به دیگر روشها بسیار کمتر می باشد این روش نیز برای بیمار برخی عوارض جانبی را به همراه دارد برخی از این عوارض که می توان برای تزریق چربی به سینه نام برد ناهمواری درسینه ها ،عدم تقارن سینه‌ها است.

البته اگر این تزریق توسط پزشک ماهر و باتجربه انجام شود کمترین عارضه را برای فرد به همراه خواهد داشت و شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی این جراحی زیبایی را انجام دهید.

 

چه کسانی مناسب تزریق چربی به سینه هستند

-تزریق چربی مناسب افرادی است که اندازه سینه آن ها بسیار کوچک و یا متوسط  است

– افرادی که عدم تقارن سینه‌ در این ناحیه دارند.

-افرادی که سینه هایی خالی و کم حجم دارند.

 

آیا تزریق چربی به سینه به صورت دائمی است؟

به طور کلی نمی توان گفت که تزریق چربی به  صورت دائم برای افراد باقی می ماند ، اما چیزی که در تزریق چربی مهم است وبه دوام تزریق چربی تاثیر می گذارد روش آماده کردن و روش تزریق چربی است زیرا این امکان وجود دارد که تا چهل درصد حجم چربی تزریق شده ازبدن شما دفع شود که این چربی دفع شده شامل سلول های چربی صدمه دیده، و مایع است.دراین صورت  چندین سال اثرات تزریق چربی به سینه دربدن باقی می ماند.

 

نحوه تزریق چربی به سینه

در طول تزریق چربی به سینه برای بزرگ کردن سینه چربی از یک عضو خود بدن فرد به روش لیپوساکشن برداشته می شود چربی ها معمولا از قسمت باسن، ران ها یا شکم برداشته می شود.

البته بهتر است قبل از لیپوساکشن به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از انواع لیپوساکشن از ابزارهای برای تابش لیزر یا امواج مافوق صوت استفاده می کنند که به سلول های چربی آسیب  می رساند و امکان استفاده از آنها  برای تزریق از بین می رود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *