روش جراحی بینی گوشتی

روش جراحی بینی گوشتی

روش جراحی بینی گوشتی یکی از جراحی های رایج در جراحی زیبایی محسوب میشود . روش جراحی بینی گوشتی در ظاهر کمی ریسک دارد  و بیشتر افراد تصور می کنند که روش جراحی بینی گوشتی با موفقیت انجام نخواهد شد.

جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی غضروف های نازک و پوست ضخیمی دارند در نتیجه با تکنیک های قدیمی تقریبا کار خاصی برای بینی های گوشتی انجام نمی شد.روش ها و تکنیک های  قدیمی بیشتر کاهنده بودند.اما امروزه با تکنیک های جدید، دستیابی به زیبایی برای بینی های گوشتی امکان پذیر شده است .

تفاوت

روش جراحی بینی گوشتی و استخوانی

در روش جراحی بینی گوشتی جزئیات بینی از زیر پوست به دلیل نازک بودن پوست قابل مشاهده هستند.همچنین در نیمه‌ی پایینی به دلیل نازک بودن پوست ،غضروف ها مستحکم و قوی هستند و افتادگی در نوک بینی کمتر دیده می شود .

تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی

اما در بینی های گوشتی به علت ضخیم بودن پوست جزئیات استخوانی و غضروفی قابل مشاهده نمی شوند و معمولا غضروف ها ضعیف و نازک هستند، به همین دلیل در این نوع بینی ها سر بینی پهن و افتاده است.

بینی های گوشتی بدلیل ظاهر پهن و بزرگی که دارند تاثیر منفی بروی چهره می گذارند، با جراحی زیبایی بینی می توان فرم زیبایی را در بینی متناسب با سایر اجزای صورت ایجاد کرد .

برای اینکه بتوان به نوک بینی دسترسی بهتری داشت روش جراحی بینی گوشتی به روش باز صورت می گیرد . در این روش جراحی بدلیل اینکه مهمترین جراح بینی در تهران  تسلط بیشتری بروی بینی دارد، نتایج بهتری را می توان انتظار داشت. با جراحی بینی به روش باز، جراح اصلاحات لازم را با دقت بالایی در بینی ایجاد می کند .

ویژگی بینی های گوشتی

یکی از ویژگی های بینی گوشتی پوست ضخیم بینی است که این ویژگی منجر می شود ظاهر بینی پهن و بزرگ بنظر برسد، علاوه بر پوست ضخیم، بینی های گوشتی غضروف ضعیفی دارند . در اولین نگاه بدلیل اینکه این نوع از بینی ها ظاهر بزرگ و پهنی دارند میتوان این نوع از بینی را تشخیص داد.

 نتایج روش جراحی بینی گوشتی

 

امروزه روش جراحی بینی گوشتی در اکثر موارد بدلیل اینکه غضروف ضعیفی دارند با تقویت غضروف همراه است به همین علت است که افتادگی بینی بعد از جراحی بینی های گوشتی مشاهده نمی شود .

نتایج جراحی بینی گوشتیافرادی که دارای بینی های گوشتی هستند باید انتظارات معقولی از جراحی زیبایی بینی خود داشته باشند، جراحی این نوع از بینی ها بدلیل اینکه غضروف مناسبی ندارند  کمی دشوار می باشد.

مزایای روش جراحی بینی گوشتی

بهبود ظاهر فرد

روش جراحی بینی گوشتی می تواند موجب بهبود ظاهر و ایجاد یک چهره ی زیبا و مناسب برای فرد شود .

افزایش اعتماد به نفس در افراد

زیبایی چهره، موجب احساس خوب درباره ی نحوه ی نگاه کردن دیگران به خود می شود ،این امر باعث افزایش اعتماد به نفس در شخص  می شود.

در این رابطه حتی ایجاد تغییرات کوچک نیز می تواند تغییرات زیادی را در شما به وجود آورد و به بهبود اعتماد به نفس در افراد، کمک فراوان میکند .

افزایش سلامتی

برخی اوقات تنها ظاهر گوشتی بینی موجبناراحتی در افراد نیست و ساختار بینی مشکلات تنفسی را به وجود آورده است. در روش جراحی بینی گوشتی علاوه بر زیبایی می تواند مشکلات تنفسی بیمار را نیزبرطرف کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *