لیپولیز اولترازد

لیپولیز اولترازد

لیپولیز اولترازد:بیشتر ما در بدنمان دارای چربی های موضعی مقاومی هستیم که حتی با گرفتن رژیم های سرسخت و ورزش هم از بین نخواهند رفت .

 

لیپولیز اولترازد چه روشی است؟

 

لیپولیز اولترازد روشی است که برای از بین بردن این چربی های اضافه به شما کمک می کند و موجب تناسب اندام شما میباشند و می توانید لباس های شیک و برازنده ای که دوست دارید  به تن کنید.لاغری با این روش  ، جذابیت، رضایت از خویشتن و اعتماد به نفس فرد را زیاد میکند .

 

اقدامات پیش از جراحی ؟

در لیپولیز اولترازد از درمان‌های جراحی کارآمد و ایمن استفاده می کنند. پیش از جراحی،پزشک اطلاعات و توصیه‌های مرد نیاز  را در مورد لیپولیز  در اختیار بیمار قرار می‌دهد تا بیمار بتواند با اطلاعات  کامل،لیپولیز اولترازد انجام دهد و به تناسب اندام و  ایده آل و زیبا دست یابد.

 

لیپولیز اولترازد برای کدام نواحی مناسب است؟

لیپولیز اولترازد ،یک نوع جراحی پیکرتراشی می باشد که با حداقل تهاجم ، چربی‌های مقاومی مثل چربی‌های کنار ران، پهلو و غبغب را از بین می برد. لیپولیز اولترازد در مقایسه با لیپوساکشن قدیمی ، چربی‌های مقاوم در برابر رژیم و ورزش را با اثرهای جانبی کمتر به نحو موثری کم میکند .

چون در لیپولیز اولترازد ،برش کوچکی در قسمت  تحت درمان توسط پزشک ایجاد می شود، باعث می شود روش لیپولیز اولترازد در گروه عمل‌های جراحی جزئی قرار بگیرد.

 

بلافاصله بیمار پس از عمل لیپولیز اولترازد متوجه کاهش وزن و سفت‌تر شدن پوست خود خواهد شد ، اما نتیجه  نهایی لیپولیز اولترازد ،کم کم و طی گذشت  چند هفته حاصل می شود، چون طی این مدت، فرایند مداومی در بدن برقرار است که موجب می شود ، ذرات ریز چربی به صورت طبیعی از بدن خارج شوند و کلاژن جدید تشکیل خواهد شد .

 

در یک جلسه لیپولیز اولترازد ،معمولاً  حدود ۲ کیلوگرم چربی تخلیه می شود و اطراف  ناحیه درمان شده، ۵ تا ۱۰ سانتی‌متر کاهش می یابد.لیپولیز اولترازد ، تقریبا در تمام  نقاط بدن که چربی انباشته و مقاومی دارند ،نتایج موفقیت‌آمیزی را به دست آورده است.

 

لیپولیز اولترازد برای نواحی زیر بیشترین استفاده را دارد

پهلو

شکم

باسن

چانه

زیر بغل

کمر و پشت بدن

لاغر کردن ران(داخلی و خارجی)زانو

مچ پا

اولترازد برای ران

 

مزایای لیپولیز اولترازد در مقایسه با لیپوساکشن به روش قدیمی

از مزیت های مهمی که لیپولیزاولترازد دارد این است که جراح بر پیکر تراشی و برداشت چربی کاملا تسلط دارد .

ایمنی: لیپولیز اولترازد ایمنی بسیار بالایی دارد و شخص دچار سوختگی نمی شود.

شل نشدن پوست: در لیپوساکشن به سبک قدیمی، بخشی ار بدن که چربی اش تخلیه می شد بعد عمل شل می شد .ولی در روش لیپولیز اولترازد جدید به دلیل اینکه فیبروبلاست‌ها را برای تولید کلاژن تحریک می کند ، موجب سفت شدن و محکم شدن پوست می شود.

 دوران بهبود کوتاه

این جراحی با تهاجم کمتری انجام میشود  و نیاز به بیهوشی عمومی بیمار نیست.

 

پس از لیپولیز اولترازد ،بیمار قادر به رانندگی خواهد بود و پس از یک تا دو روز فعالیت شغلی خود را از سر بگیرد.

برای جراحی های  جزئی مرخصی یک روزه کافی میباشد ، اما بهتر است در صورت امکان چند روز استراحت کرد،زیرا  ممکن است درد جزئی هم داشته باشد.

کبود نشدن یا کبودی بسیار ناچیز

کاندیدای مزایای اولترازد

 

لیپولیز اولترازد برای کسانی مناسب است که شاخص توده بدنی‌شان نرمال است و اضافه وزنشان قابل توجه نیست و با ورزش کردن به صورت مرتب و داشتن رژیم غذایی مناسب ، سبک زندگی سالمی دارند  و علاقه دارند  لاغری موضعی ای مثل کوچک کردن ران انجام دهند.

 

بهترین متقاضیان لیپولیز اولترازد

افرادی  که سعی کرده‌اند با رژیم، ورزش و روش‌های کاهش وزن توده‌های چربی شان را را از بین ببرند ولی موفق نشده اند.

افرادی که در بخش هایی از بدنشان ، چربی موضعی نامتناسب دارند.

افرادی که انتظارات واقع ‌بینانه ای دارند و دارای اضافه وزن اندکی هستند.

پیکرتراشی اولترازد

 

اثر لیپولیز اولترازد بر سلولیت

سلولیت، به چربی ای گفته می شود که دیواره‌های سلولی سختی دارند و نوارهای فیبری است و در اطراف سلول‌ها هستند . لیپولیز اولترازد با متلاشی کردن این نوارهای فیبری ،موجب ایجاد فرورفتگی در سلولیت می شود و نابودی چربی های را به وجود می آورد .

تعداد جلسات درمانی

در لیپولیز اولترازد، درمان هر قسمت از بدن ،فقط به یک جلسه نیاز دارد . تعداد کل جلسات درمان به اندازه و تعداد ناحیه‌های مورد نظر بسته است .

جراح پس از معاینه و ارزیابی ،طی جلسه مشاوره اولیه ،تعداد جلسه‌های مورد نیاز  را برای اولترازد تعیین می‌کند. حداکثر سه بخش بدن را می‌شود در یک جلسه و  ظرف تقریباً ۵ ساعت تحت درمان قرار دارد .

 

http://kzbgk.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *